Firma KBT Pracownia Rozwoju powstała z pasji do dzielenia się wiedzą zdobytą na bazie doświadczeń w sprzedaży i tworzeniu zespołów sprzedażowych. Od tego czasu z powodzeniem prowadzimy działalność szkoleniową stawiając na wysoką jakość projektowanych szkoleń, warsztatów i treningów. W swojej pracy wykorzystujemy innowacyjne metody. Jesteśmy certyfikowanym konsultantem unikatowej metody MindSonar (więcej w zakładce „MindSonar”). Doskonale wiemy jakie są nasze kompetencje i możliwości. Nie ma trenerów, którzy potrafią szkolić z każdej tematyki – jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego – dlatego w niektórych projektach łączymy siły z innymi zaprzyjaźnionymi firmami szkoleniowymi uzupełniając wzajemnie swoje kompetencje.

KBT Pracownia Rozwoju specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń z obszarów:

• psychologii sprzedaży,
  • zarządzania sobą w czasie,
  • przywództwa,
  • budowania zespołów i zarządzania ludźmi,
  • motywacji,
  • efektywnej komunikacji,
  • prowadzenia profesjonalnej prezentacji,
  • sztuki wystąpień publicznych

Firmom, które nam zaufały poza programem szkoleniowym dajemy również możliwość kontaktu z nami w celu odpowiedzi na dodatkowe pytania i nurtujące problemy po zakończeniu cyklów szkoleniowych.

Twórca i właściciel firmy KBT Pracownia Rozwoju:

Krzysztof Terski

Właściciel firmy „KBT Pracownia Rozwoju Krzysztof Terski” / trener / Dyrektor Szkoleń i Rozwoju sieci GO-Leasing.

Wykształcenie:

Absolwent Akademii Rolniczo – Technicznej w Olsztynie z tytułem mgr inż. Technologii Żywności oraz studiów podyplomowych na Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu – kierunek Akademia Trenera Biznesu.

Doświadczenie zawodowe:

Zarządzał działami produkcyjnymi w Indykpol S.A., uczestniczył we wprowadzeniu w tej firmie systemu zintegrowanego zarządzania SAP oraz tworzył dział eksportu na rynki wschodnie. W PTK Centertel (operator sieci Idea) pracował w Biurze Kluczowych Klientów oraz tworzył od podstaw i szkolił zespoły sprzedażowe Konsultantów Klienta Biznesowego. Twórca programów szkoleniowych w projektach unijnych EQUEL. Od trzech lat odpowiedzialny za program szkoleniowy oraz system wsparcia sprzedaży dla dyrektorów oddziałów sieci GO-Leasing. Praktyk sprzedaży. Realizował wiele treningów i warsztatów z zakresu psychologii sprzedaży, zarządzania, rozwoju osobistego, efektywnej komunikacji, zarządzania czasem, wystąpień publicznych, motywacji oraz radzenia sobie ze stresem. Certyfikowany konsultant MindSonar.

Specjalizacja:

Prowadzenie szkoleń z zakresu: psychologii sprzedaży, zarządzania sobą w czasie, przywództwa, budowania zespołów i zarządzania ludźmi, motywacji, efektywnej komunikacji, prowadzenia profesjonalnej prezentacji, sztuki wystąpień publicznych.

Największe sukcesy:

Sfera zawodowa  – stworzenie i wyszkolenie w wielu firmach skutecznych zespołów sprzedażowych.